Приватне Підприємство "Експертне Агентство" засновано в 2004р. з метою проведення оцінки та продажу державного та іншого майна. Перші аукціони з продажу державного майна були організовані підприємством в 2004 році. З тих пір ми постійно беремо участь та перемагаємо в тендерах з відбору виконавців аукціонів та проводимо аукціони. Нами було організовано біля 700 аукціонів з продажу майна різних форм власності. З 2008 року в Україні були запроваджені земельні аукціони - Експертне Агентство одним з перших отримало ліцензію на продаж землі та проводить земельні лоти. На підставі щорічного Договору про організацію продажу майна, що перебуває в державній власності та ліцензії з проведення земельних торгів здійснюється продаж державного майна. На підприємстві працюють два сертифікованих Держкомземом та ФДМУ ліцитатора.

Експертне Агентство одне з перших пройшло конкурсний відбір в Фонді Гарантування Вкладів Фізичних Осіб та отримало згідно рішення ВД ФГВФО №029/13 від 11.03.2013 року перший дозвіл на організацію та проведення електронних торгів.

Електронні торги відповідають останнім вимогам та критеріям ФГВФО (ProZorro.Продажі — ProZorro.Sale)

ProZorro.Продажі - електронна торгова система, створена за ініціативи Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, Національного Банку України та українських електронних майданчиків. Побудована за цінностями та принципами сім'ї ProZorro.

Проект ProZorro.Продажі розпочав роботу зі співпраці із Фондом гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) з реалізації майна неплатоспроможних банків 24 червня 2016 року. 31 жовтня 2016 року було заведено перші лоти, а за півроку 1 червня 2017 року зароблено перший мільярд. З першого січня ФГВФО прийняв рішення про обов’язкове використання системи для продажу всіх активів неплатоспроможних банків, які знаходяться в управлінні фонду.